Atgal

Paprastai prieškambario erdvė nebūna labai didelė, todėl čia tenka taupiai išnaudoti esamą plotą. Dažniausiai siūlomas variantas – talpios ir patogios spintos slankiojančiomis durimis, kurių atidarymui nereikia papildomo ploto, todėl lieka laisvesni praėjimai. Ši namų zona turi būti gerai apšviesta, nes dažniausiai joje nebūna langų. Prieškambaryje tinka dideli veidrodžiai, kurie, be pagrindinės funkcijos, dar ir optiškai didina erdvę. Galimybės, sprendžiant prieškambario erdvę, nemažos – pagal pasirinktą interjero stilių – nuo minimalistinio iki klasikinio, nuo lengvo, ažūrinio dekoratyvaus iki masyvaus, solidaus, prabangaus.

Apie Prieškambario baldai :

Prieškambario baldai – pirmas įspūdis apie Jūsų namus, pirmas įspūdis apie butą, namą ar sodą. Jis formuoja visos gyvenamos erdvės nuomonę ir stilių. Jis pasako apie Jūsų skonį, apie Jūsų nuotaiką, apie Jus. Todėl prieškambario baldai yra labai svarbi interjero detalė, kurią reikia rinktis labai atsakingai ir apgalvotai. Tai baldai ne tik patogumui, bet ir nuomonės formavimui. Kai renkatės baldus prieškambariui, vadovaukitės savo nuojauta: kokios Jums reikia spintos? Ar reikalinga komoda? Kiek batų turi sutalpinti batų dėžė? Kokio dydžio veidrodį pakabinti? Ir, patikėkit, tai ne visi klausimai, kuriuos kelsite sau, renkantis baldus prieškambariui.
Prieškambario baldų pasirinkimas Mes Jums siūlome ne tik prieškambario komplektus, bet ir suteikiame galimybę susikomplektuoti patiems iš mūsų siūlomų baldų: spintų, komodų, batų dėžių ir veidrodžių. O kodėl Jums nepastačius prieškambaryje stilingo fotelio ar linksmo pufo? Jei turite pakankamai erdvės, nebijote iššūkių, rinkitės tai, kas smagu, kas neįprasta, kas patinka Jums! O mes esame tam, kad Jūsų svajonės virstų realybe!

Uždaryti meniu